Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Politechnika Warszawska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie rejestrów wymaganych przepisami prawa;

  • prowadzenie spraw w zakresie skarg/wniosków;

  • udzielanie odpowiedzi na pisma, zapytania, wnioski;

  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów;

  • udział w konsultacjach;

  • analiza i sporządzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • prowadzenie działań kontrolnych, pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami

  • w zakresie ochrony danych osobowych, w innych jednostkach PW.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie bądź wyższe;

  • zaangażowanie oraz chęć poszerzania wiedzy oraz zdobywania nowych, praktycznych umiejętności;

  • łatwość w formułowaniu stanowiska na piśmie;

  • nieszablonowe myślenie;

  • indywidualne, analityczne podejście do każdego zagadnienia;

  • biegła obsługa komputera;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • wysoka kultura osobista.

  • Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe;

  • znajomość zagadnień w zakresie ochrony danych osobowych oraz w temacie bezpieczeństwa informacji.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • pracę w ciekawym, rozwojowym środowisku uczelnianym;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia wiedzy w zakresie ochrony danych osobowych.

O nas

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. ochrony danych osobowych w Dziale Bezpieczeństwa Informacji, w wymiarze pełnego etatu.

Zaszeregowanie i stanowisko kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.