Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KANCELARIA PRAWNA M. TOPYŁA sp.k.

    Kancelaria Prawna M. Topyła Sp.k. specjalizuje się w usługach prawnych w zakresie ochrony danych osobowych. Naszymi Klientami są przede wszystkim prestiżowe korporacje światowe działające na polskim runku. Specjalizujemy się w zagadnieniach ochrony danych osobowych, usług e-commerce oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego. Innowacyjność rozwiązań wspieramy dużym doświadczeniem oraz wysokimi standardami obsługi naszych Klientów.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Doradztwo prawne w zakresie ochrony danych osobowych
    • Tworzenie dokumentacji prawnej dla naszych Klientów, m.in.: wymaganej prawem dokumentacji ochrony danych osobowych, regulaminów, procedur wewnętrznych, instrukcji, klauzul itp.
    • Stała obsługa Klientów w zakresie ochrony danych osobowych
    • Samodzielne prowadzenie projektów
    • Prowadzenie szkoleń z tematyki ochrony danych osobowych

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze (warunek konieczny), mile widziany tytuł adwokata lub radcy prawnego
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość j. angielskiego
    • Doświadczenie w pracy z Klientami na samodzielnym stanowisku
    • Dokładna znajomość przepisów ochrony danych osobowych, prawa nowych technologii
    • Doświadczenie w zakresie przygotowywania i opiniowania dokumentów prawnych
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji
    • Pozytywny stosunek do świata i innych ludzi

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole prawników
    • Zdobycie unikalnego doświadczenia
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość ustalenia elastycznych warunków współpracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kancelarię Prawną M. Topyła Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. A. Branickiego 15, 02-972 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.”

    Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Prawna M. Topyła Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. A. Branickiego 15, 02-972 Warszawa (dalej Administrator), dane kontaktowe Administratora: [email protected].
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
    3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest niezbędność ich przetwarzania w celu zawarcia umowy(art. 6 ust. 1 lit. b RODO); w pozostałym zakresie podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będzie personel Administratora oraz podmioty przetwarzające dane w imieniu Administratora (w szczególności podmioty obsługujące i dostarczające systemy IT używane przez Administratora), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
    5. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    1. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
    2. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.