Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

INSPEKTORZY ODO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Belgradzka 46
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

INSPEKTORZY ODO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Belgradzka 46

Warszawa

Jeśli interesuje cię ochrona danych osobowych, lubisz pracować przy niezwykłych projektach, poszukiwać nowych rozwiązań, analizować i podejmować decyzję, tworzyć i inspirować innych a przede wszystkim Masz ciągły głód na wiedzę a od pracy oczekujesz czegoś więcej, to dołącz do Naszego zespołu – daj się zainspirować i zbuduj z Nami swoją karierę. Aplikuj, może właśnie szukamy Ciebie, daj się poznać, wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

Twój zakres obowiązków:

  • wdrażanie wymogów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)
    u Klientów Spółki (przeprowadzanie audytów, raportowanie, opracowywanie procedur
    i wytycznych, aktualizacja dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych);
  • bieżące doradztwo w zakresie przetwarzania danych osobowych (prowadzenie konsultacji, tworzenie opinii i analiz na potrzeby Klientów Spółki);
  • pełnienie funkcji inspektora ochrony danych (IOD) u Klientów Spółki, w tym reprezentowanie Klientów przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji;
  • wsparcie w procesie opracowywania analiz ryzyka z zakresu przetwarzania danych osobowych;
  • udział w sporządzaniu umów, regulaminów, obowiązków informacyjnych i zgód, a także innych dokumentów związanych z ochroną danych osobowych;
  • wsparcie merytoryczne i współpraca w zakresie ochrony danych osobowych z pozostałymi pracownikami firmy;
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych;
  • sporządzanie odpowiedzi na skargi lub żądania podmiotów danych dotyczące realizacji ich praw.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (prawo, ochrona danych osobowych, zarządzanie, bezpieczeństwo informacji, administracja publiczna) – warunek konieczny;
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z przeprowadzanych analiz – warunek konieczny;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • zawansowana znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Mile widziane:

  • znajomość norm ISO z zakresu bezpieczeństwa informacji, ochrony prywatności i analizy ryzyka;
  • posiadanie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu ochrony danych osobowych;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych lub bezpieczeństwem informacji;
  • znajomość przepisów, standardów i dobrych praktyk z zakresu ochrony danych osobowych.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • zorientowaną na ludzi kulturę organizacyjną - m.in. płaska struktura organizacyjna;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w interesujących projektach i pracę dla rozpoznawalnych marek;
  • atrakcyjny system dodatkowego wynagrodzenia;
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy;
  • niepowtarzalną atmosferę – pozytywne podejście, wzajemny szacunek.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne