Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PDP Services Sp. z o.o.

    PDP Services Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą konsultingową, oferującą szeroko pojętą obsługę w zakresie zgodnego z prawem i bezpiecznego przetwarzania danych osobowych.

    Poznaj nas bliżej:  www.pdpgroup.pl

    PDP Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów, o róznym poziomie zaawansowania, na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    • Główne zadania na stanowisku:

      • świadczenie usług doradczych w zakresie ochrony danych osobowych,
      • przygotowanie i przeprowadzenie audytów ochrony danych osobowych,
      • tworzenie raportów ze stanu ochrony danych osobowych,
      • opracowywanie narzędzi i metodyk audytowo-wdrożeniowych,
      • wdrażanie rozwiązań niezbędnych do zapewnienia pełnej zgodności w obszarze ochrony danych osobowych,
      • opracowywanie dokumentacji wymaganej przez aktualnie obowiązujące przepisy ochrony danych osobowych,
      • obsługa klientów w ramach usług Administratora Bezpieczeństwa Informacji/Inspektora Ochrony Danych,
      • przygotowanie i prowadzenie szkolen z ochrony danych osobowych
      • przeprowadzanie firm w nową rzeczywistość prawną związaną z Rozporządzeniem EU

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość przepisów w zakresie ochrony danych osobowych
    • zainteresowanie tematem ochrony danych osobowych
    • znajomość języka angielskiego min. na poziomie średniozaawansowanym
    • umiejętność:
      • tworzenia procedur
      • organizacji pracy (prowadzenie kilku projektów jednocześnie)
      • skutecznej komunikacji (zdolności interpersonalne)
      • analitycznego myślenia
      • obsługi komputera
      • jazdy samochodem (prawojazdy kat. B)
    • zaangażowanie i wysoki poziom motywacji.

    Z naszej strony oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • duży zakres samodzielności,
    • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
    • udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju kompetencji,
    • komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PDP Services sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kopernika 30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.