Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie różnych obszarów biznesowych poprzez: udział w projektach, opiniowanie umów i regulacji wewnętrznych, konsultacje dotyczące zmian w procesach biznesowych, wsparcie w udzielaniu odpowiedzi na zgłoszenia klientów
  • Zarządzanie incydentami i naruszeniami ochrony danych
  • Przeprowadzenie audytów zgodności z przepisami prawa
  • Opracowywanie i aktualizacja regulacji wewnętrznych i dokumentacji (procedury, instrukcje, rejestry)
  • Reprezentowanie administratora przed organami administracji publicznej, nadzorczymi
  • i regulacyjnymi (w tym PUODO)
  • Udział w pracach izb gospodarczych (np. PIIT)
  • Wsparcie Zespołu Ochrony Danych Osobowych w bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych – minimum 3 lata pracy na samodzielnym stanowisku
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, prawo, związane z zarządzaniem bezpieczeństwem/ryzykiem) lub studia podyplomowe związane z ochroną danych osobowych
  • Bardzo dobrze znasz przepisy prawa (polskiego/europejskiego) dot. ochrony danych osobowych (w tym ustawę o ochronie danych osobowych, ustawę Prawo telekomunikacyjne, ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną, RODO, Rozporządzenie 611/2013)
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności analitycznego myślenie, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • Jesteś osobą komunikatywną, z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz relacje biznesowe, lubisz pracę zespołową
  • Odnajdujesz się w pracy pod presją czasu
  • Posługujesz się j. angielskim na poziomie komunikatywnym (umożliwiającym pracę z anglojęzycznymi umowami i dokumentami)

Mile widziane

  • Posiadasz certyfikat np. CISA, CDPSE, CIPP, CIPM, CIPT, ISO/IEC 27001 Lead Auditor

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
  • Pracę hybrydową (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery na różne produkty i usługi)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych, Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa