Oferta pracy

Specjalista ds. ochrony i monitoringu

Gi Group Poland S.A.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dołącz do nowego automatycznego centrum logistycznego!

Pracuj w jednym z największych i najnowocześniejszych zautomatyzowanych Centrów Logistycznych w Europie!

Zrób krok w swojej karierze i dołącz do Zespołu naszego Klienta na stanowisko: Specjalista ds. ochrony i monitoringu.

Twój zakres obowiązków

  • Stała kontrola realizacji usługi ochrony przez pracowników firm zewnętrznych.

  • Podejmowanie czynności wyjaśniających i uzupełniających w toku ujawnionych zdarzeń.

  • Przygotowywanie materiałów dowodowych.

  • Ewidencjonowanie czasu pracy firm zewnętrznych.

  • Współpraca z Kierownikami i Dyrektorem Centrum Logistycznego.

  • Podejmowanie czynności interwencyjnych w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów obsługujących monitoring.

  • Znajomość obsługi CCTV.

  • Asertywność i komunikatywność.

  • Gotowość do pracy w systemie Ill-zmianowym po 8 godzin.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna).

  • Krótki proces rekrutacyjny.

  • Dodatek transportowy.

  • Cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy.

  • Brak okresu próbnego (pierwsza umowa o pracę na 1 rok).

  • Dobrą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy