Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony i zapobiegania stratom

Umbrella Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonych lokalizacji w Rejonie,

  • Bieżąca kontrola strat w podległych Salonach,

  • Codzienne dbanie o bezpieczeństwo obiektów w Rejonie,

  • Tworzenie Action Planów, wdrażanie działań prewencyjnych, naprawczych poprzez ich realizację,

  • Codzienna współpraca z Działem Bezpieczeństwa Klienta,

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie procedur wewnętrznych,

  • Szkolenia z procedur bezpieczeństwa dla Pracowników Salonów,

  • Raportowanie nieprawidłowości zgodnie z ustaloną wewnętrzną ścieżką.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży ochrony osób i mienia oraz zapobieganiu stratom,

  • Komunikatywność,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność, spostrzegawczość, zdecydowanie,

  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i zapobiegania stratom w handlu będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Okresowe szkolenia i rozwój w zakresie zapobieganiu strat,

  • Możliwość awansu w strukturach Działu Bezpieczeństwa Klienta,

  • Cykliczne, wyjazdowe spotkania szkoleniowo- integracyjne.

Umbrella Holding Sp. z o.o.

Agencja Ochrony działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje mężczyzn i kobiet na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy