Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Prawnej

PZU Pomoc SA

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Ochrony PrawnejNumer ref.: 000012732

Twoje zadania:

  • Udzielanie Klientom telefonicznie lub mailowo informacji prawnych oraz sporządzanie wzorów umów i pism w ramach produktów obsługiwanych przez PZU Pomoc SA, w tym ubezpieczeń ochrony prawnej
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi
  • Monitorowanie zmian przepisów prawnych związanych z działalnością PZU Pomoc SA
  • Sporządzanie projektów umów, regulaminów i procedur dla wszystkich obszarów działalności PZU Pomoc SA

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe - kierunek prawo
  • Masz minimum rok doświadczenia w udzielaniu porad prawnych, w szczególności z zakresu prawa cywilnego
  • Znasz MS Excel i MS Access
  • Znasz techniki legislacyjne – konstruowanie umów, regulaminów, procedur
  • Masz doświadczenie w obszarze likwidacji szkód oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowa o pracę na czas zastępstwa (ok. 18 miesięcy)
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team

Ogłoszenie archiwalne