Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ochrony środowiska

Aluprof SAO firmie

Aluprof SA

Warszawska 153

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie realizacji wymogów prawnych i wewnętrznych ustaleń dotyczących ochrony środowiska m.in. poprzez współpracę z organami administracji i instytucjami, uzyskiwanie wymaganych dokumentów, monitorowanie prawidłowości gospodarki wodno–ściekowej, odpadów oraz eksploatacji instalacji;
  • udział w prowadzeniu wymaganej prawem sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska;
  • wsparcie w prowadzeniu ewidencji odpadów oraz nadzorze nad odpadami;
  • prowadzenie działań w ramach systemu zarządzania wg. normy ISO 14001, w tym uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz ich dokumentacja;
  • bieżące monitorowanie zmian w aktach prawnych dotyczących ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • staranność i dokładność w działaniu;
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta MultiSport, karta Ticket Restaurant, okazjonalne karty podarunkowe, program rodzicielski);
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, spotkania integracyjne, wysokie premie świąteczne);
  • kursy językowe;
  • elastyczny czas pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne

ALUPROF S.A należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie. Zatrudniamy ponad 2200 pracowników i posiadamy swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie, Ogrodzonej i Złotowie. W 2018 roku uzyskaliśmy 32 miejsce na liście 100 najlepszych Pracodawców Rzeczpospolitej, a w 2017 i 2020 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orzeł Rzeczpospolitej w kategorii Rozwój Zatrudnienia, Certyfikat Best Quality Employer 2020 oraz Certyfikat Solidnego Pracodawcy Roku 2020.

Aktualne oferty pracodawcy
53/2021

Specjalista ds. ochrony środowiska, Warszawska 153, Bielsko-Biała