Specjalista ds. ochrony środowiska

  • Czarna Woda, pomorskie
  • Mickiewicza 10, 83-262 Czarna Woda, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Steico Spółka z o.o. w Czarnkowie firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się produkcją ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Czarna Woda

    ZADANIA:

    • Nadzór i kontrola parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa,
    • Prowadzenie audytów z zakresu ochrony środowiska i dokumentacji z tym związanej,
    • Opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
    • Współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami, w tym udział w kontrolach organów w zakładzie produkcyjnym,
    • Pracę przy wdrażaniu systemów i projektów optymalizujących procesy związane z bezpieczeństwem i ochroną środowiska,
    • Kontakt z przedstawicielami firm zewnętrznych w dziedzinie gospodarki odpadami,
    • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska,
    • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych ochrony środowiska,
    • Doradztwo z zakresu przepisów ochrony środowiska, współpraca z zespołem produkcyjnym i innymi w zakresie inicjowania, wspierania, opiniowania i wdrażania działań podległego obszaru dotyczących planów modernizacji i rozwoju zakładu i optymalizacji procesów,
    • Inne obowiązki zlecone przez Zarząd i Przełożonego.

    OCZEKUJEMY:

    • 2 lata doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem ochroną środowiska,
    • Znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony środowiska,
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel i Power Point),
    • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • Prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Stabilność zatrudnienia,
    • Bogaty pakiet socjalny,
    • Bezpłatny dowóz pracowników z kierunku Zblewa oraz Czerska lub dopłatę do dojazdów,
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
    • Ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez Pracodawcę.
    W temacie e-mail prosimy o podanie nazwy stanowiska.

    Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami