Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

SELENA FM S.A.

  • Pieszycka 4, Dzierżoniów
    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pieszycka 4

Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wymaganej przez prawo sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska;

  • prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości

  • sporządzanie i opiniowanie procedur i instrukcji;

  • współpraca z jednostkami wewnętrznymi oraz instytucjami zewnętrznymi

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych;

  • ciągłe podnoszenie świadomości pracowników w obszarze ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • min 3. letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (doświadczenie w branży chemicznej będzie dodatkowym atutem)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w zakresie nadzoru nad systemami zarządzania ochroną środowiska

  • nastawienie na osiąganie celów

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • doświadczenie w obszarze BHP lub ochrony pożarowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań i dynamiki

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w globalnej organizacji

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie,

  • uczestnictwo w rozwojowych projektach w charakterze lidera / członka zespołu

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe w PZU

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 35 spółek w 18 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 2000 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy