Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony środowiska - Environmental Site Assessment (ESA) / Environmental Due Diligence (EDD

Databout sp. z o.o.

  • Krasińskiego 29, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krasińskiego 29

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i wykonywanie dokumentacji typu EDD/ESA,

  • projektowanie badań środowiska gruntowo-wodnego zmierzających do rozpoznania ew. zanieczyszczeń,

  • opracowywanie opinii, ekspertyz o stanie zanieczyszczenia środowiska stanowiących podstawę do wykonywania planów remediacji i rekultywacji,

  • współpraca z organami ochrony środowiska, administracją samorządową, klientami,

  • tworzenie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku inżynieria środowiska, ochrona środowiska lub pokrewne,

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania analiz typu EDD/ESA, (doświadczenie w opracowywaniu planów remediacji i rekultywacji środowiska będzie dodatkowym atutem),

  • znajomość prawa ochrony środowiska (zwłaszcza w zakresie związanym z zanieczyszczeniami środowiska gruntowo-wodnego),

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,

  • komunikatywność, samodzielność, terminowość,

  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność, sumienność,

  • doświadczenie w koordynowaniu projektów oraz przygotowaniu ofert handlowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • pracę w doświadczonym zespole reprezentującym różnorodne branże,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • udział w ciekawych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Databout Sp. z o.o. od ponad 20 lat prowadzi na polskim rynku działalność dedykowaną kompleksowym usługom doradczym w zakresie transportu, energii i środowiska (do kwietnia 2020 byliśmy częścią grupy WYG). W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia nowej generacji, dzięki którym skracamy czas i podnosimy jakości planowania transportu. Naszym najnowszym osiągnięciem jest udostępniona dla wszystkich platforma databout.tools.

Przewiń do profilu firmy