Specjalista ds. ochrony środowiska

  • Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, Poznań, Kotowo (pow. grodziski), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kotowo, Komorniki

    Główne obowiązki:

    • prowadzenie dokumentacji związanej z ochroną środowiska i normą ISO 14001:2015,
    • nadzorowanie pracy oczyszczalni ścieków i gospodarki odpadami,
    • raportowanie i sprawozdawczość do odpowiednich organów ochrony środowiska (KOBIZE, PRTR, opłaty za korzystanie ze środowiska, zbiorcze zestawienie o odpadach),
    • audyty środowiskowe,
    • współpraca z urzędami i instytucjami w zakresie ochrony środowiska.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego w dziedzinie ochrony środowiska (lub pokrewnego),
    • dobrej znajomości j. angielskiego,
    • znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska,
    • dobrej znajomości MS Office,
    • prawa jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
    • znajomość normy ISO 14001:2015

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie
    • dopłaty do wczasów
    • karty przedpłacone na święta
    • lekcje angielskiego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.