Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ochrony środowiska i BHP

Kross s.a.O firmie

  • Przasnysz
    Przasnysz, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja gospodarki odpadowej i surowcami wtórnymi w firmie (odpady stałe, płynne i gazowe, np. wody deszczowe, makulatura, folia, odpady z lakierni stałe i ciekłe, odpady drzewne- palety, złom, emisje do atmosfery);
  • nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi zajmującymi się recyklingiem i odzyskiem;
  • przygotowywanie projektów umów z odbiorcami odpadów, ich negocjacje oraz dbałość o ich ciągłość;
  • prowadzenie ewidencji gospodarki odpadami;
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie gospodarki odpadami oraz opłat korzystania ze środowiska;
  • przygotowywanie raportu KOBIZE;
  • prowadzenie konta głównego BDO;
  • przygotowywanie rocznego raportu z surowców wtórnych oraz nośników energii do GUS;
  • nadzorowanie prawidłowej segregacji odpadów w firmie;
  • dbanie o porządek i prawidłowe oznakowanie odpadów pochodzących z produkcji;
  • nadzorowanie pozwoleń prawnych na transport, odzysk i recykling odpadów;
  • egzekwowanie wszystkich wymogów prawnych w zakresie ochrony środowiska;
  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy;
  • przeprowadzanie przeglądów warunków pracy w zakładzie;
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP;
  • współpraca ze starszym inspektorem ds BHP i ppoż.;

Podział czasu pracy

60%

Praca w Przasnyszu

40%

Praca w Warszawie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu związanym z ochroną środowiska;
  • minimum 2-lata doświadczenia w podobnej roli;
  • wykształcenie z zakresu BHP;
  • mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym;
  • znajomość Ustawy Prawo ochrony środowiska oraz rozporządzenia o gospodarowaniu odpadami;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziana znajomość SAP, MES

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Kross SA lub Kross Usługi Sp. z o.o.;
  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • premie miesięczne zależne od osiąganych wyników;
  • wysoki poziom decyzyjności i samodzielności działania;
  • pracę w zaangażowanym, zróżnicowanym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • gwarantowany urlop w miesiącach wakacyjnych;
  • możliwość realizacji sportowych pasji: drużyna Kross Staff Team (https://www.facebook.com/KROSSSTAFFTEAM/)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dołącz do nas i pracuj w zespole, który wierzy, że w każdym drzemie dzielny rowerzysta. Jesteśmy zjednoczeni w jednej misji, aby zarażać innych miłością do rowerów i aktywności ruchowej. Łączymy rowery z ludźmi tworząc świat, w którym cieszymy się lepszym zdrowiem, samopoczuciem, relacjami opartymi na wspólnej aktywności, oszczędnością czasu i pieniędzy oraz czystszymi, lepiej skomunikowanymi, cichszymi miastami. Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy Specjalisty ds. Ochrony Środowiska. Zapraszamy do świata Kross. Miejsca, które pomaga przekraczać granice – czymkolwiek one dla Ciebie są.

Specjalista ds. ochrony środowiska i BHP, Przasnysz