Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SICO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
SICO POLSKA Sp. z o.o.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska i BHP

SICO POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstwa związanej z ochroną środowiska, oraz pracy załogi Spółki zgodnie z przepisami z zakresu ochrony środowiska,

  • kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie w Spółce aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska,

  • prowadzenie rejestru kart charakterystyki produktów oraz ich aktualizacja

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych

  • z ochroną środowiska,

  • sporządzanie i przekazywanie wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska (sprawozdania i raporty do Urzędu Marszałkowskiego, KOBiZE, WIOŚ, GIOŚ)

  • realizacja obowiązków Spółki wynikających z przepisów ochrony środowiska (prowadzenie ewidencji odpadów i kart przekazania odpadów również w systemie BDO),

  • współpraca z poszczególnymi działami w Spółce w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska,

  • współpraca z poszczególnymi instytucjami, firmami, z którymi Spółka. ma zawarte umowy w zakresie ochrony środowiska

  • udział w kontrolach w przedsiębiorstwie prowadzonych przez uprawnione organy oraz kontrolowanie przestrzegania przepisów ochrony środowiska w Spółce.

  • szkolenie pracowników w zakresie zagadnień BHP i PPOŻ,

  • przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja

  • badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych,

  • opracowywanie i aktualizacja procedur i instrukcji w obszarze BHP i ochrony środowiska pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie handlowej (branża chemiczna, poligraficzna)

  • praktyczna znajomość przepisów ochrony środowiska i BHP oraz umiejętność ich interpretacji

  • praktyczna znajomość tematyki w zakresie gospodarki odpadami.

  • mile widziane aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność w działaniu

  • inicjatywa oraz zdolności interpersonalne

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę w stabilnej Firmie, nastawionej na jakość i kompleksowość oferowanych rozwiązań,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet niezbędnych narzędzi pracy,

  • system szkoleń wewnętrznych pozwalający na zdobycie stosownych umiejętności i podnoszenie kwalifikacji,

  • udział w eventach organizowanych przez SICO Polska,

  • atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu,

  • miejsce w zgranej współpracującej ekipie wieloletnich pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów