Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ochrony Środowiska i BHP

ELPLAST EUROPE Sp. z o.o.

  • Strażacka 42, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Strażacka 42

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów związanych z gospodarką odpadami, wodnościekową oraz zarządzania substancjami chemicznymi

  • Prowadzenie sprawozdawczości środowiskowej

  • Śledzenie oraz wdrażanie wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska

  • Nadzór oraz wsparcie działów produkcyjnych w realizacji tematów środowiskowych

  • Nadzór oraz rozwój wdrożonych systemów zarządzania środowiskowego ISO 14001, przygotowywanie oraz udział w audytach zewnętrznych ISO 14001

  • Rozwój strategii środowiskowej, monitorowanie wskaźników środowiskowych, wdrażanie działań pro środowiskowych

  • Nadzór i realizacja zadań wynikających z obowiązujących przepisów prawnych BHP i ppoż.

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych z zakresu BHP, ppoż.

  • Wdrażanie inicjatyw związanych z szerzeniem kultury bezpieczeństwa wśród naszych pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczna i bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu Ochrony Środowiska i BHP

  • Znajomość wymagań SMETA/ Ecovadis

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność współpracy z pracownikami na każdym szczeblu organizacji

  • Inicjatywa i odważne podejście do pojawiających się wyzwań, proponowanie własnych rozwiązań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Książeczka dla celów sanitarno – epidemiologicznych

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę z nastawieniem na długotrwałą współpracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dobrą atmosferę i nowoczesne środowisko pracy

  • Możliwość korzystania ze szkoleń, umożliwiających rozwój zawodowy

  • Do dyspozycji masz kawę i herbatę oraz owoce

  • Możliwość skorzystania z pakietów sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • kawa / herbata

Firma ELPLAST EUROPE Sp. z o.o. jest wiodącym producentem zamknięć strunowych EL-ZIP na rynku światowym. Posiadamy ponad czterdzieści lat doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych, w tym w technologiach wytłaczania oraz formowania wtryskowego, oferujemy swoim kontrahentom pewność, że otrzymają od nas zamknięcia strunowe o najwyższej dostępnej dziś na rynku jakości.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.