Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista/-tka ds. Ochrony Środowiska i Zrównoważonego Rozwoju

ATMOTERM S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obliczanie i weryfikowanie śladu węglowego oraz wsparcie w planowaniu działań kompensujących

  • przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu zrównoważonego rozwoju w tym w ochronie klimatu, zielonej transformacji przemysłu, strategiach środowiskowych, strategiach klimatycznych, gospodarce o obiegu zamkniętym i podobnych

  • wspieranie działań w obszarze rozwoju biznesu

  • doradztwo i utrzymywanie współpracy z Klientem i jego Interesariuszami w zakresie realizowanych prac

  • koordynowanie zadań i współpraca z zespołem projektowym

  • przygotowywanie wkładu do prezentacji, szkoleń, seminariów

  • uczestniczenie w projektach dot. rozwoju rozwiązań informatycznych w ochronie środowiska

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji prac z zakresu ochrony środowiska, w tym dot. ochrony klimatu lub efektywności energetycznej, odpowiedzialnego biznesu, zrównoważonego rozwoju

  • doświadczenie lub otwartość na rozwój w kierowaniu projektami

  • znajomość zagadnień: GHG Protocol, ISO 14064-1:2006, LCA

  • posługiwanie się językiem angielskim

  • wykazywanie się umiejętnościami analitycznymi i nastawieniem na poszukiwanie rozwiązań

  • otwartość, umiejętność budowania długofalowych relacji

  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • znajomość zagadnień regulacyjnych branży energetycznej (np. Prawo energetyczne, Ustawa o odnawialnych źródłach energii, Ustawa o efektywności energetycznej)

  • znajomość zagadnień dot. analizy ryzyk ESG, w tym ryzyk klimatycznych

  • wykształcenie uzupełniające w kierunku CSR lub zrównoważonego rozwoju

  • doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska

  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola lub możliwość pracy zdalnej

  • dodatki pozapłacowe, tj.: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym

  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne

  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin

  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

ATMOTERM S.A.

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne do zarządzania danymi środowiskowymi oraz kompleksowe usługi doradcze.

Przewiń do profilu firmy