Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony środowiska i floty samochodowej

APATOR POWOGAZ S.A.O firmie

APATOR POWOGAZ S.A.

Janickiego 23/25

Poznań

„APATOR POWOGAZ” S.A. w Poznaniu Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad ochroną środowiska fabryki, w szczególności:
    • sporządzanie sprawozdań z zakresu ochrony powietrza i gospodarki odpadami,
    • przygotowywanie sprawozdań oraz raportów (KOBIZE, GUS, BDO, raporty wewnętrzne),
    • śledzenie zmian w przepisach z zakresu ochrony środowiska,
    • nadzór nad zapisami ujętymi w procedurach środowiskowych spółki,
    • współpraca z Urzędami w sprawach ochrony środowiska oraz weryfikacja działania instalacji spółki w zakresie posiadanych pozwoleń środowiskowych,
    • udział w zewnętrznych audytach normy ISO 14001.
  • Zarządzanie flotą samochodową Spółki, w tym:
    • zapewnienie aktualnych przeglądów, obsługa umów ubezpieczeń pojazdów, szkód, weryfikacja rozliczeń salonów samochodowych, rozliczanie kosztów paliwa,
    • zapewnienie okresowych przeglądów technicznych,
    • przygotowywanie umów powierzenia samochodu służbowego,
    • koordynacja ruchu wewnętrznej floty samochodowej na doraźne potrzeby pracowników,
    • współudział w zakupie i odbiorach nowych pojazdów.
    • Praca w Dziale Utrzymania Ruchu, Inwestycji i Narzędziowni.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne – kierunek ochrona środowiska/inżynieria środowiska
  • doświadczenie na podobnym stanowisku– min. 2 lata
  • znajomość w praktyce normy ISO 14001, dyrektyw WEEE REACH, znajomość przepisów prawnych z zakresu gospodarki odpadami, emisji ścieków oraz emisji do atmosfery
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów (KOBIZE, BDO, GUS)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (średniozaawansowanym)
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat. B - obowiązkowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • pracę w centrum Poznania
  • dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 97 lat
  • przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty Benefit, prywatna opieka medyczne LUXMED), umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego
  • firmowy parking

Prosimy o załączenie klauzuli do aplikacji:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy