Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ochrony Środowiska i GIS

Databout sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w opracowywaniu analiz środowiskowych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, raportów o oddziaływaniu na środowisko planowanych przedsięwzięć;

  • Wsparcie zespołu specjalistów przy tworzeniu dokumentacji m.in. w zakresie pozyskiwania danych oraz ich opracowania i przygotowania do dalszych specjalistycznych analiz, opracowania części graficznej dokumentacji oraz tworzeniu zestawień;

  • Bieżąca współpraca z podwykonawcami, jednostkami samorządowymi oraz innymi działami i zespołami uczestniczącymi w projekcie;

  • Prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanej dokumentacji;

  • Udział w pracach terenowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, systemów informacji przestrzennej, geodezji i kartografii, gospodarki przestrzennej, architektury bądź pokrewne;

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość obowiązujących zagadnień i przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska (szczególnie z zakresu: procedury ocen oddziaływania na środowisko), standardów GIS;

  • Praktyczna znajomość programów GIS i Excel. Znajomość MicroStation bądź alternatywnie AutoCAD będzie dodatkowym atutem;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B);

  • Dokładność i odpowiedzialność, kreatywność inżynierska;

  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, budowania efektywnych relacji ze współpracownikami i podwykonawcami;

  • Bardzo dobra organizacja pracy (zarówno biurowej, jak również terenowej).

To oferujemy

  • Praca na pełen etat (umowa o pracę);

  • Prace w profesjonalnym, ambitnym, młodym zespole;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez m.in. udział szkoleniach, konferencjach;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy o wieloletniej tradycji;

  • Udział w ciekawych projektach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny i karta multisport);

  • Możliwość pracy zdalnej bądź pracy biurowej w jednej trzech lokalizacji: Katowice/Warszawa/Kraków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Databout Sp. z o.o. od ponad 20 lat prowadzi na polskim rynku działalność dedykowaną kompleksowym usługom doradczym w zakresie transportu, energii i środowiska (do kwietnia 2020 byliśmy częścią grupy WYG). W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia nowej generacji, dzięki którym skracamy czas i podnosimy jakości planowania transportu. Naszym najnowszym osiągnięciem jest udostępniona dla wszystkich platforma databout.tools.

Przewiń do profilu firmy