Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony środowiska - inżynier

PROHABITAT PROSTA S.A.

3 6008 700 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Dobieranie i wskazywanie odpowiednich metod eliminowania zagrożeń dla środowiska.

  • Uzyskiwanie informacji ze wszystkich odpowiednich źródeł i wszystkimi odpowiednimi narzędziami.

  • Identyfikacja wpływu na środowisko, rozpoznawanie problemów środowiskowych spowodowanych przez produkty, instalacje lub przedsięwzięcia oraz określanie zakresu dokumentacji wymaganej do uzyskania decyzji związanych z ochroną środowiska z wykorzystaniem posiadanej wiedzy, literatury, danych zgromadzonych przez firmę i samodzielnie z sieci Internet.

  • Tworzenie dokumentacji technicznych i techniczno-planistycznych, opinii, ekspertyz, z wykorzystaniem własnej wiedzy, literatury, danych zgromadzonych przez firmę oraz z sieci Internet.

  • Prognozowanie zmian w środowisku na podstawie dostępnych informacji i narzędzi.

  • Rozpoznawanie związków przyczynowo-skutkowych przy analizowaniu problemów ochrony środowiska na podstawie informacji zebranych przez firmę i samodzielnie z wykorzystaniem własnej wiedzy i autorskich metod badawczych.

  • Komunikowanie się z kolegami z zespołu w wyniku samodzielnie zidentyfikowanych potrzeb komunikacji z wykorzystaniem telefonu, poczty e-mail itp. w celu optymalnego rozwiązania zaistniałego problemu.

Nasze wymagania

  • specjalista w zakresie inżynierii środowiska, dobrze widziana specjalizacja w zakresie ochrony wód i ochrony powietrza

  • biegła znajomość języka polskiego (poziom co najmniej C1)

  • biegła obsługa komputera

  • zgoda na instalację programu monitorującego czas pracy

  • wykształcenie wyższe na kierunku inżynieria środowiska i pokrewne

To oferujemy

  • 3 600 - 6 600 zł brutto wynagrodzenia podstawowego w zależności od doświadczenia

  • 18% - dodatek za stopień naukowy, do 14% premie za wyniki

  • coroczne podwyżki wynagrodzenia zasadniczego na podstawie wyników i doświadczenia

  • praca zdalna (z domu) i w terenie (delegacje stanowią do 5-10% czasu pracy); godziny pracy dowolne (20-40% czasu pracy należy zrealizować w godzinach 8:00 - 16:00)

  • umowa o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)

  • praca w zgranym międzynarodowym zespole i koleżeńskiej atmosferze

O nas

Jesteśmy szybko rozwijającą się nowoczesną firmą pomagającą przedsiębiorstwom w dostosowywaniu się do wymogów prawa ochrony środowiska. Sporządzamy różnego rodzaju opinie, ekspertyzy, raporty, sprawozdania i inne, dotyczące ochrony środowiska. Naszym celem długookresowym jest dostarczanie najlepszego na świecie rozwiązania do zarządzania środowiskiem. Wartości które wyznajemy to: merytokracja, szczerość, gra zespołowa i uczciwość.