Specjalista ds. Ochrony Środowiska (K/m)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 12.10.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 11.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Specjalista ds. Ochrony Środowiska (k/m)
    Wrocław 31066/001

    Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych staniem się częścią nowej struktury działu BHP na stanowisku Specjalisty ds. Ochrony Środowiska.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej (greenfield), wyróżniająca się wysokimi standardami pracy i zaawansowaną technologią produkcji.

    Opis stanowiska

    * opracowywanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu Ochrony Środowiska zgodnie z przyjętymi standardami w organizacji i obowiązującymi przepisami
    * przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie Ochrony Środowiska
    * udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
    * prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa w zakresie Ochrony Środowiska
    * współpraca z jednostkami kontroli
    * rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
    * dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Profil kandydata

    * wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe
    * co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. Ochrony Środowiska w zakładzie produkcyjnym
    * dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska
    * mile widziane posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji inspektora ochrony ppoż. wynikających z ustawy o ochronie PPOŻ
    * umiejętność sporządzania raportów związanych ze sprawozdawczością środowiskową
    * znajomość norm OHSAS 18001, ISO 14001
    * komunikatywna znajomość języka angielskiego
    * bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    * czynne prawo jazdy kat. B
    * bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy
    * wysokie zdolności interpersonalne
    * umiejętność rozwiązywania problemów, działania pod presją czasu
    * umiejętność prowadzenia szkoleń

    Oferujemy

    * stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    * pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne)
    * szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    * ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym
    * Prywatna opieka medyczna (Enel-med)
    * Ubezpieczenie na zdrowie i życie

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców