Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony środowiska

Celon Pharma S.A.O firmie

Celon Pharma S.A.

Marymoncka 15

Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie danych ze wszystkich działów, koordynacja i nadzór nad gospodarką odpadami produkcyjnymi, laboratoryjnymi i pozostałymi w firmie

  • współpraca z firmami utylizacyjnymi, recyklingowymi oraz urzędami,

  • prowadzenie gospodarki opakowaniowej firmy (ewidencja opakowań sprowadzanych zza granicy i opakowań wprowadzanych na rynek polski i zagraniczny),

  • raportowanie i realizowanie zadań w zakresie bazy KOBIZE,

  • tworzenie sprawozdań w zakresie opłat za korzystanie ze środowiska,

  • prowadzenie ewidencji odpadów i zarządzanie systemem BDO,

  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej z gospodarką odpadami,

  • śledzenie zmian przepisów prawnych w zakresie gospodarki odpadami,

  • szkolenie pracowników z zakresu gospodarki odpadowej w firmie,

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentów związanych ze Zintegrowanym Systemem Jakości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ochrona środowiska, inżynieria środowiska, chemia lub pokrewne),

  • doświadczenie w obszarze gospodarki odpadami -warunek konieczny,

  • znajomość aktów prawnych regulujących obszar ochrony środowiska i gospodarki odpadami,

  • sumienność, obowiązkowość, samodzielność,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,

  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • terminowość, skrupulatność,

  • umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju w szybko rozwijającej się firmie farmaceutycznej,

  • przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany zespół współpracowników,

  • bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • pikniki rodzinne