Specjalista ds. ochrony środowiska/Koordynator systemów jakości ISO 14001; 9001

Opolgraf S.A.

Mieczysława Niedziałkowskiego 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie polityki firmy z zakresu ochrony środowiska i Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z ISO 14001 (środowisko) oraz ISO 9001 (jakość)

  • Nadzorowanie realizacji wymogów wynikających z przepisów ochrony środowiska oraz systemu zarządzania jakością

  • Zarządzanie codziennymi zadaniami w zakresie: ochrona środowiska/jakość zgodnie ze standardami, a także opracowywanie corocznych celów i zadań w tym zakresie oraz nadzór nad ich realizacją

  • Przygotowywanie i opracowywanie danych oraz przygotowywanie przeglądu zarządzania ochroną środowiska

  • Bieżące prowadzenie bazy danych BDO

  • Ewidencjonowanie kart przekazania odpadów

  • Wyliczanie i rozliczanie opłat środowiskowych

  • Opracowywanie niezbędniej dokumentacji z zakresu ochrony środowiska oraz nadzór nad ich realizacją w firmie

  • Przeprowadzanie i udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu ochrony środowiska i jakości

  • Przeprowadzanie cyklicznych szkoleń pracowników związanych ze wdrażaniem i funkcjonowaniem SZJ oraz z zakresu zarządzania ochroną środowiska

  • Przygotowywanie i terminowe składanie okresowych sprawozdań z zakresu ochrony środowiska i gospodarowania odpadami

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty z zakresu ochrony środowiska w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania ochroną środowiska, inżynierii środowiska, gospodarki odpadami itp.

  • Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy własnej

  • Samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu

  • Uprawnienia audytora/pełnomocnika ISO 14001; 9001

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, wiedzy specjalistycznej i doświadczenia zawodowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

  • Dostęp do szkoleń zewnętrznych z zakresu wykonywanych obowiązków

  • Rozbudowany system świadczeń dodatkowych m.in.: opieka medyczna, karta FIT/Sport

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Firmowa biblioteka dla pracowników ze stałym dostępem do nowości czytelniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne