Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ochrony środowiska

PIRS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska oraz sprawozdawczości środowiskowej do instytucji zewnętrznych,
  • Realizacja zadań z zakresu ochrony środowiska wynikających z projektów prowadzonych przez firmę,
  • Udział w przygotowaniu umów z zakresu świadczenia usług zagospodarowania odpadów i produktów,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją umów w zakresie zagospodarowania odpadów i produktów,
  • Komunikacja i współpraca z organami ochrony środowiska,
  • Analiza rynku w zakresie zagospodarowania ubocznych produktów spalania,
  • Doradztwo w zakresie zagadnień związanych z zagospodarowaniem odpadów i produktów (wsparcie działu Handlowego i Logistyki),

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek ochrona środowiska, gospodarka odpadami lub pokrewny,
  • Znajomość platform do raportowania GIS,
  • Praktyczna znajomość prawa z zakresu ochrony środowiska,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na preferowanych przez kandydata warunkach (umowa o pracę, część etatu, zlecenie),
  • stałe, pewne wynagrodzenie,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • pakiet medyczny,
  • zestaw narzędzi do sprawnej, samodzielnej pracy,
  • wsparcie i otwartość współpracowników,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie i ustabilizowanej pozycji na rynku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

PIRS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma PIRS zajmuje się, obrotem kruszywami pochodzenia odpadowego typu: popioły lotne do betonu, kruszywa żużlowe – powstającymi w elektrociepłowniach i elektrowniach. Działamy na terenie całej Polski oraz rozwijamy sprzedaż poza granicami kraju. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, lubisz wyzwania jesteś dyspozycyjny, APLIKUJ !!

Specjalista ds. ochrony środowiska, Kraków