Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ochrony środowiska

  • Kutno, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Kellogg  jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles.

    W związku z rozwojem fabryki Pringles w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
    Miejsce pracy: Kutno
    Zadania:
    • Prowadzenie dokumentacji systemu zarządzania ochroną środowiska, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi oraz procedurami wewnętrznymi,
    • Przygotowanie i prowadzenie wewnętrznych szkoleń z zakresu ochrony środowiska,
    • Wsparcie w identyfikacji oraz ocenie zgodności z obowiązującymi wymaganiami prawnymi, a także w ocenie ryzyka użytkowanych substancji chemicznych i surowców,
    • Prowadzenie sprawozdawczości i raportowania w zakresie korzystania ze środowiska,
    • Inicjowanie działań, mających na celu zwiększanie świadomości odnośnie ochrony środowiska,
    • Monitorowanie poziomu ochrony środowiska poprzez prowadzenie regularnych inspekcji i auditów wewnętrznych,
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi,
    • Przygotowywanie wewnętrznych raportów środowiskowych i akcji korygujących,
    • Koordynowanie i monitorowanie pomiarów, badań środowiskowych i odbiorów odpadów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (ochrona środowiska lub pokrewne),
    • Bardzo dobra znajomość przepisów ochrony środowiska i umiejętność wykorzystania ich w praktyce,
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
    • Znajomość zasad systemu zarządzania środowiskowego wg PN-EN ISO 14001,
    • Znajomość pakietu MS Office, MS Excel, tworzenia prezentacji w MS Power Point,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów i samodzielność w działaniu,
    • Zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku produkcyjnym.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)
    • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji
    • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii
    • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.