Oferta pracy

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pro Vento Energia Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Pro Vento Energia Sp. z o.o.

Twarda 5

Łochowo (pow. bydgoski)

Firma Pro Vento Energia  Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie dokumentów do uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla farm fotowoltaicznych (wypisy i wyrysy z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, wypisy z ewidencji gruntów, mapy ewidencyjne),
  • Przygotowanie: kart informacyjnych przedsięwzięcia, uzupełnień dokumentacji środowiskowej,
  • Samodzielne prowadzenie i monitorowanie procedury uzyskiwania decyzji środowiskowych,
  • Wsparcie zespołu w ramach uzyskiwania decyzji i pozwoleń administracyjnych w procesie inwestycyjnym dla farm fotowoltaicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/studenci ostatnich lat (preferowane: ochrona środowiska lub pokrewne),
  • Doświadczenie w przygotowywaniu kart informacyjnych przedsięwzięcia, prognoz odziaływania na środowisko lub raportów odziaływania na środowisko bądź znajomość ww. opracowań środowiskowych,
  • Znajomość przepisów prawa – w szczególności przepisów z zakresu: Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, Ustawy o ochronie przyrody, Ustawy o ochronie środowiska, Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz otwartość na poszukiwanie rozwiązań,
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana zdolność pracy w programach QGIS, AutoCAD lub podobnych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Czynne prawo - jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • dużą swobodę działania,
  • miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pro Vento Energia sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych Pro Vento Energia sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie przesyłał aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy