Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Rozalii 1, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Rozalii 1

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie zgodności produktów ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi w Polsce i Unii Europejskiej oraz w innych krajach spoza Unii Europejskiej;

  • raportowanie zgodnie ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi w Polsce oraz krajach członkowskich Unii Europejskiej oraz innych krajach spoza Unii;

  • bieżąca współpraca z organizacjami odzysku w poszczególnych krajach Unii Europejskiej, w Polsce oraz innych krajach spoza Unii;

  • reprezentowanie firmy przed organami kontroli, inspekcją ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane Ochrona Środowiska);

  • doświadczenia zawodowego min. rok (mile widziane w branży elektronicznej);

  • biegłej znajomości jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • wiedzy w zakresie ustaw środowiskowych w szczególności: ustawy o odpadach, ustawy o opakowaniach i odpadów opakowaniowych, ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym;

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP;

  • znajomość dodatkowego języka obcego.