Specjalista ds. Ochrony Środowiska

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-20
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-12-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ
    Poszukuje kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Łódź
    ul. Andrzejewskiej 5

    ZADANIA:

    • Realizowanie zadań wynikających z przepisów prawa, posiadanych decyzji i procedur obowiązujących w Spółce;
    • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej Ochrony Środowiska i Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy PN-EN ISO 14001:2015
    • Wykonywanie sprawozdawczości środowiskowej
    • Analizowanie projektów i obowiązujących aktów prawnych pod kątem ich wpływu na Spółkę oraz wydawanie opinii w tym zakresie
    • Opracowywanie dokumentacji oraz przygotowywanie danych i raportów w zakresie monitorowania emisji CO2
    • Analizowanie wyników pomiarów i badań środowiskowych oraz nadzorowanie przestrzegania prze Spółkę wymagań z zakresu ochrony środowiska
    • Ocena sprawności systemu monitoringu ciągłego oraz zgłaszanie nieprawidłowości w jego działaniu
    • Udział w audytach i kontrolach
    • Współudział w projektach proekologicznych realizowanych przez Spółkę oraz przygotowywanie dokumentacji i wymagań z zakresu ochrony środowiska

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne (techniczne, chemiczne);
    • Ogólna znajomość profilu działalności firmy;
    • Wiedza ogólna z zakresu stosowanych instalacji ograniczających emisję zanieczyszczeń do środowiska
    • Znajomość obowiązujących przepisów prawnych oraz umiejętność interpretacji i wyciągania właściwych wniosków
    • Gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie zmieniających się przepisów prawnych
    • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zdolności analityczne, bardzo dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność, odpowiedzialność
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • stałe zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie,
    • możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV za pomocą przycisku:

    bottom