Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

EkoComplex.pl

umowa o pracę
3 4508 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 1579 750 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Stanisława Spychalskiego 13

Opole

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja wpływu na środowisko, rozpoznawanie problemów środowiskowych spowodowanych przez produkty, instalacje lub przedsięwzięcia oraz określanie zakresu dokumentacji wymaganej do uzyskania decyzji administracyjnych związanych z korzystaniem ze środowiska;

  • kompleksowe zapewnienie zgodności działalności w zakładach z przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska w tym bieżące śledzenie zmian w przepisach prawa ochrony środowiska;

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji związanej z ochroną środowiska w obsługiwanych zakładach;

  • przeprowadzanie audytów z zakresu OŚ pod kątem zgodności z przepisami;

  • sporządzanie i raportowanie do właściwych organów wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska, jak np.: raporty KOBiZE, naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska, sporządzanie sprawozdań w BDO;

  • nadzór nad gospodarką odpadami oraz innymi aspektami BDO;

  • sporządzenie dokumentacji KIP i ROŚ w celu uzyskania decyzji środowiskowych;

  • udział w postępowaniach i kontrolach administracyjnych związanych z wydawanymi decyzjami.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość polskich przepisów OŚ, w szczególności Prawa ochrony środowiska, oraz aktów powiązanych,

  • praktyczna wiedza z zakresu pozwoleń środowiskowych, w tym pozwoleń zintegrowanych, operatów powietrznych, pozwoleń do wytwarzania odpadów, pozwoleń wodnoprawnych na odprowadzenie ścieków przemysłowych,

  • wykształcenie wyższe lub jest na ostatnim roku studiów,

  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych i pracy poza biurem,

  • umiejętność czytania ze zrozumieniem przepisów prawa,

  • udokumentowane umiejętności pracy zespołowej, wolontariat, itp.,

  • duża elastycznością w podejmowaniu decyzji,

  • posługuje się językiem angielskim na poziomie B1 / B2.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • dogodną formę współpracy (do uzgodnienia – umowa o pracę/własna działalność gospodarcza);

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy;

  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • pracę u naszych kontrahentów w wyjątkowych miejscach na terenie Polski.

O nas

Kompleksowa obsługa firm w zakresie realizacji obowiązków ochrony środowiska to nasza kluczowa działalność. Pracujemy dla klientów, u klientów, z klientami. Zachęcamy do wypróbowania nowych rzeczy i podjęcia kariery w odmienny sposób. Tylko poprzez nowe pomysły oraz kwestionowanie utartych zasad, można kształtować karierę zawodową z sukcesem. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.EkoComplex.pl.