Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapraszamy do naszego zespołu Kandydata/Kandydatkę do współpracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Opole
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży ochrony środowiska
    • możliwość rozwoju i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
    • pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta
    • partnerską atmosferę organizacji turkusowej
    • benefity (dofinansowanie do zajęć sportowych i wczasów, bony okolicznościowe)
    • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy w naszej organizacji
    Zadania, które chcemy powierzyć:
    • analiza potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem
    • tworzenie opracowań i dokumentacji z zakresu: operaty hydrologiczne, operaty wodnoprawne, oceny wpływu planowanych przedsięwzięć na stan JCWP, wpływu projektowanych instalacji/eksploatacji na stan JCWPd, określanie zasięgu oddziaływania odprowadzanych ścieków na odbiornik, oceny wodnoprawne
    • prowadzenie z Klientem uzgodnień dotyczących danych wejściowych do analiz i obliczeń
    • prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanej dokumentacji
    Zapraszamy do współpracy osoby:
    • posiadające wykształcenie i/lub doświadczenie w zakresie hydrogeologii, hydrologii, ochrony/inżynierii środowiska
    • wyróżniające się znajomością przepisów w zakresie Prawa wodnego oraz ochrony środowiska
    • posiadające doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji hydrologicznych, wodnoprawnych, środowiskowych
    • lubiące pracę z Klientem oraz posiadające umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
    • wykazujące się umiejętnością analizy danych, samodzielnością w poszukiwaniu rozwiązań
    • otwarte na nowe wyzwania, odpowiedzialne oraz zorientowane na rozwijanie wiedzy i umiejętności
    • znające język angielski
    • posiadające prawo jazdy i gotowe do podróży służbowych

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w tworzeniu innych dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (np. pozwolenia zintegrowane, karty informacyjne przedsięwzięcia, raporty o oddziaływaniu na środowisko, opracowania dot. gospodarki wodno-ściekowej, analizy techniczne, programy i sprawozdania środowiskowe)
    Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.
    W temacie prosimy wpisać: SPH_Imię i Nazwisko

    W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4, 45 - 031 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z polskim kapitałem działającą na rynku polskim i europejskim od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań informatycznych do zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest zrównoważony rozwój i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony środowiska.
    bottom
    opis