Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ochrony środowiska

ATMOTERM S.A. w OpoluO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

ATMOTERM S.A. w Opolu

Jana Łangowskiego 4

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i analiza zmian przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • opracowywanie zestawień zidentyfikowanych zmian przepisów dot. ochrony środowiska
  • redagowanie i aktualizowanie treści na potrzeby serwisu informacyjnego dot. zagadnień ochrony środowiska – ekowiedza.com
  • udzielanie porad i konsultacji na zapytania użytkowników serwisu
  • wyszukiwanie i monitorowanie bieżących informacji dot. ochrony środowiska
  • przygotowywanie wkładu do prezentacji, szkoleń
  • uczestniczenie w pracach zw. z rozwojem serwisu ekowiedza.com

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska
  • znajomość procedur i przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • dokładność, skrupulatność, z predyspozycjami analitycznymi
  • samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • otwartość i komunikatywność
  • zainteresowane stosowaniem nowych technologii w codziennej pracy

Mile widziane

  • wykształcenie w kierunku (w tym studia podyplomowe): ochrona środowiska, inżynieria środowiska, zarządzanie środowiskowe lub w kierunkach pokrewnych
  • doświadczenie w pracy z wybraną dokumentacją: wnioski o wydanie zezwoleń na emisję gazów cieplarnianych, raporty emisji gazów cieplarnianych, pozwolenia sektorowe (powietrze, odpady), operaty wodnoprawne, pozwolenia zintegrowane, karty informacyjne przedsięwzięć, raporty oddziaływania na środowisko, dokumentacje dot. efektywności energetycznej
  • podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży IT oraz ochrony środowiska
  • dodatki pozapłacowe, tj.: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej oraz inne elastyczne rozwiązania w naszym systemie pracy
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Selekcja spływających aplikacji

2

Wstępny wywiad telefoniczny

3

Spotkanie bezpośrednie

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne do zarządzania danymi środowiskowymi oraz kompleksowe usługi doradcze.

Specjalista ds. ochrony środowiska, Jana Łangowskiego 4, Opole