Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.O firmie

  • Ostrowiec Świętokrzyski
    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie, analizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń
  • uczestnictwo w realizowaniu polityki środowiskowej
  • wykonywanie analiz środowiskowych
  • współpraca z administracją publiczną

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne
  • znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie Ochrony Środowiska
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalista ochrony środowiska w firmie produkcyjnej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży
  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa
  • pieniężną nagrodę „Hutnik” wypłacaną raz w roku
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, zapomogi z okazji świąt)
  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pozytywną kulturę pracy, opartą o nowoczesne metody zarządzania (TQM) wspieraną przez nasze wartości (uczciwość, kreatywność i wytrwałość, praca zespołowa, innowacyjność, pokora, pasja)
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach korporacyjnych

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.

Jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Ostrowiec Świętokrzyski