Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

NicrometO firmie

  • Oświęcim

    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji odpadów w bazie BDO.

  • Nadzór i bieżąca kontrola nad poprawnością wprowadzanych danych do rejestru BDO.

  • Rejestracja odpadów dostarczonych i wywożonych z zakładu przemysłowego, wprowadzanie zmian i aktualizacji.

  • Wydawanie dokumentów do transportu odpadów.

  • Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki ( pozwoleń środowiskowych w tym zintegrowanych)

  • Przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby

  • Monitorowanie zmian w przepisach

  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji

  • Obsługa portali m.in. Kobize i GUS

  • Przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie

  • Wyliczenia opłat środowiskowych

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącą transportu przetwarzania odzysku i przekazywania odpadów w zakładzie przemysłowym

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP

  • Organizowanie szkoleń okresowych BHP oraz Pierwszej Pomocy

  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych BHP zgodnie ze standardami firmy

  • Uczestniczenie w kontrolach prowadzonych przez jednostki uprawnione

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o kierunku ochrony środowiska

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów)

  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami

  • Uprawnienia specjalisty BHP

  • Znajomość aktualnych przepisów BHP i PPOŻ oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystywania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w firmie z tradycjami i ugruntowaną pozycją rynkową;

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Nicromet

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja:

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV drogą elektroniczną. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny SPO/O/2021.

  • Teren działania: Bestwinka, Oświęcim, Skawina