Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nicromet

  • Pławska 1, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nicromet

Pławska 1

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki

  • Przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby

  • Monitorowanie zmian w przepisach, prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji odpadów

  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji

  • Obsługa portali m.in. Kobize i GUS

  • Przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o kierunku ochrony środowiska lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów)

  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy

  • Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy

Rekrutacja:

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim drogą elektroniczną. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny SOS/O/2022.

Nicromet

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Przewiń do profilu firmy