Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony środowiska

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.O firmie

  • Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie wymagań dotyczących ochrony środowiska,

  • monitorowanie zmian przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska oraz ich praktyczne wdrażanie,

  • prowadzenie gospodarki odpadami i emisjami,

  • przygotowywanie kart ewidencji odpadów (obsługa BDO),

  • prowadzenie sprawozdawczości wymaganej prawem z zakresu przepisów ochrony środowiska,

  • współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami (np. Urząd Marszałkowski, WIOŚ) oraz przygotowanie dokumentów do uzyskania uzgodnień i zezwoleń,

  • przygotowanie dokumentacji w obszarze regulacji zobowiązań prawnych oraz do pozwoleń środowiskowych.

Nasze wymagania

  • min. 2-3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, gospodarki odpadami lub pokrewne,

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa ochrony środowiska,

  • dobra znajomość tematyki w zakresie gospodarki odpadami, emisjami,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia

  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy

  • perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego

  • nagrody jubileuszowe, nagrody uznaniowe

  • pakiet świadczeń socjalnych:

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • finansowanie wypoczynku dla dzieci naszych pracowników (obozy, kolonie, zielone szkoły)

  • zapomogi losowe

  • paczki świąteczne

  • świadczenia pieniężne z okazji świąt (Boże Narodzenie, Wielkanoc)

  • Benefity

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. to firma z długoletnim stażem w branży drogowej o ugruntowanej pozycji na rynku, koncentrująca się na: budowie, utrzymaniu i oznakowaniu poziomym dróg i autostrad.

Przewiń do profilu firmy