Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-07-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

    W związku z prowadzonymi w obszarze ochrony środowiska usługami poszukujemy do Działu Usług dla Przemysłu osoby z doświadczeniem w tym zakresie na stanowisko:

    nr ref.: SOŚ/28/18

    Miejsce pracy: jedno z naszych biur bądź home office
    Obszar działania: Cała Polska

    Kluczowe obowiązki:

    • planowanie, realizacja i dokumentowanie usług dla klientów w zakresie spełniania przepisów EU ETS i ochrony środowiska
    • koordynacja i nadzór nad realizacją bieżących kontraktów, także przez podwykonawców
    • współpraca oraz utrzymywanie i rozwój pozytywnych relacji z klientami i podwykonawcami
    • udział w sprzedaży usług
    • przygotowywanie i prowadzenie seminariów informacyjnych, spotkań oraz szkoleń
    • Śledzenie zmian wymogów prawnych i realizacja usług zgodnie z przepisami
    • identyfikowanie nowych potrzeb klientów oraz nowych szans biznesowych w oparciu o zmiany w otoczeniu

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe inżynieryjne (Ochrona Środowiska, Energetyka i kierunki pokrewne)
    • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi klienta w obszarze EU ETS (w tym, w zakresie wnioskowania o przydział bezpłatnych uprawnień do emisji)
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w obszarze ochrony środowiska w zakresie pozwoleń, opłat, ocen, ekspertyz
    • praktyczna znajomość przepisów EU ETS w pełnym zakresie
    • dodatkowym atutem będą odbyte szkolenia z zakresu weryfikacji emisji CO2
    • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w zakresie zagadnień technicznych
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • gotowość do częstych podróży służbowych (30 -50% czasu pracy)
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
    • umiejętność współpracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do kart sportowych
    • elastyczne godziny pracy
    • pracę o charakterze mobilnym
    • możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
    • współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze
    • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.