Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ochrony środowiska

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Ekologiczna Marcin Kaźmierski

    Kancelaria Ekologiczna Marcin Kaźmierski zajmuje się wsparciem przedsiębiorstw i jednostek administracji publicznej w kwestiach związanych z szeroko pojętą ochroną środowiska w zakresie prawnym, finansowym, planistycznym oraz technologicznym. Firma istnieje od ponad 10 lat, swoje usługi świadczy na terenie całego kraju.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Sporządzanie projektów wniosków o wydanie decyzji administracyjnych w zakresie ochrony środowiska (pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń emisyjnych, pozwoleń wodnoprawnych, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji planowanego przedsięwzięcia),
    • Sporządzanie projektów pism, opinii i analiz,
    • Nadzór nad bieżącą dokumentacją,
    • Kontakt z klientami oraz jednostkami administracji publicznej,
    • Gromadzenie danych do realizacji opracowywanych dokumentów;

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie z zakresu ochrony środowiska (lub pokrewne),
    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w szczególności związane z udziałem w postępowaniach o wydanie pozwoleń zintegrowanych oraz decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
    • Znajomość przepisów prawa ochrony środowiska i pokrewnych,
    • Umiejętność obsługi oprogramowania Microsoft Office,
    • Umiejętność logicznego myślenia,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania;

    Mile widziane:

    • Umiejętność obsługi oprogramowania do modelowania rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń w powietrzu Operat FB,
    • Umiejętność obsługi oprogramowania do modelowania propagacji hałasu w środowisku Leq Professional,
    • Umiejętność obsługi bazy danych LEX Omega oraz biegła umiejętność analizy aktów prawnych,
    • Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów akustycznych,
    • Prawo jazdy kat. B;

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze,
    • Możliwości finansowania szkoleń i kursów,
    • Wpływ na rozwój firmy,
    • Codzienne spotkania lunchowe w gronie pracowników,
    • Możliwości zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie ochrony środowiska, prawa i administracji;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z krótką informacją o sobie,
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż pół roku od momentu zakończenia rekrutacji.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.