Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.O firmie

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.

Transportowa 5

Rogowiec (pow. bełchatowski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprawozdawczości do instytucji i urzędów,

  • Nadzorowanie decyzji, pozwoleń i umów związanych z ochroną środowiska,

  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie,

  • Wdrażanie i utrzymywanie normy ISO 14001,

  • Gospodarka odpadami na terenie zakładu,

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych.

Podział czasu pracy
50%

Ochrona środowiska

50%

docelowo zadania BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Chęć rozwijania się w kierunku BHP (podjęcie studiów podyplomowych na koszt firmy).

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Pracę w dobrej, niekorporacyjnej atmosferze,

  • Szkolenia zawodowe, w tym dofinansowanie do zajęć językowych,

  • Pracę w środowisku międzynarodowym,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online z pracownikiem HR

2

Rozmowa z przełożonym działu

3

Decyzja o wyniku rekrutacji

Sempertrans Bełchatów to firma produkująca taśmy przenośnikowe. Nasz zakład należy do branży chemicznej, jesteśmy częścią austriackiej grupy Semperit, która specjalizuje się w produktach gumowych od prawie 200 lat.

Przewiń do profilu firmy