Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.O firmie

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.

Transportowa 5

Rogowiec (pow. bełchatowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprawozdawczości do instytucji i urzędów,
  • Nadzorowanie decyzji, pozwoleń i umów związanych z ochroną środowiska,
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie,
  • Wdrażanie i utrzymywanie normy ISO 14001,
  • Gospodarka odpadami na terenie zakładu,
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych.

Podział czasu pracy

50%

Ochrona środowiska

50%

docelowo zadania BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Chęć rozwijania się w kierunku BHP (podjęcie studiów podyplomowych na koszt firmy).

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w dobrej, niekorporacyjnej atmosferze,
  • Szkolenia zawodowe, w tym dofinansowanie do zajęć językowych,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa online z pracownikiem HR

2

Rozmowa z przełożonym działu

3

Decyzja o wyniku rekrutacji

Sempertrans Bełchatów to firma produkująca taśmy przenośnikowe. Nasz zakład należy do branży chemicznej, jesteśmy częścią austriackiej grupy Semperit, która specjalizuje się w produktach gumowych od prawie 200 lat.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Transportowa 5, Rogowiec (pow. bełchatowski)