Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

GEALAN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rzgów, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

GEALAN Polska Sp. z o.o., siostrzana spółka niemieckiego producenta profili PVC do okien i drzwi, istnieje na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy wiodącą firmą w sprzedaży profili okiennych najwyższej jakości. Siedziba firmy znajduje się w Rzgowie k/Łodzi.

Aktualnie trwa rozbudowa zakładu produkcyjnego i prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzgów

Główne zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • Nadzór nad dokumentacją oraz gospodarką odpadami;
  • Przygotowywanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska;
  • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska;
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji systemowej ISO;
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w zakresie ochrony środowiska;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: (Budownictwo; Ochrona Środowiska, Inżynieria Środowiska)
  • Znajomość norm systemów zarządzania jakością i środowiskiem;
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji własnej pracy;
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji;
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office;
  • Mile widziane uprawnienia auditora systemu zarządzania środowiskowego ISO;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną
    atmosferę
    w pracy
  • możliwość korzystania z kafeterii MYBENEFIT, kartę OKSYSTEM
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
GEALAN Polska Sp. z o.o.
ul. Rudzka 31, 95-030 Rzgów

Kontakt telefoniczny:
42 225 21 28
534 444 790
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.gealan.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy