Specjalista ds. Ochrony Środowiska

JOYNEXT Sp. z o.o.

Poznańska 4

Siemianice (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania w odniesieniu do standardów Zarządzania Środowiskiem oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

  • Ocena realizacji polityki środowiskowej firmy i związanych z nią celów

  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska, (m.in. emisja gazów i pyłów do powietrza, pozwolenia wodno-prawne, gospodarowanie odpadami).

  • Opiniowanie inwestycji firmy w zakresie ochrony środowiska

  • Prowadzenie oceny zgodności z wymaganiami prawnymi i wymaganiami klientów w zakresie ochrony środowiska

  • Identyfikacja aspektów środowiskowych oraz zarządzanie działaniami mającymi na celu minimalizowanie negatywnego wpływu działalności firmy na środowisko

  • Zarządzanie odbiorcami odpadów i usługodawcami w zakresie ochrony środowiska.

  • Prowadzenie działań w celu zwiększenia świadomości ekologicznej oraz w zakresie ochrony środowiska w organizacji

  • Reprezentowanie firmy w zakresie ochrony środowiska przed organami administracyjno-kontrolnymi, klientami i pozostałymi stronami zainteresowanymi

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie tematem ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju

  • Znajomość wymagań prawa w zakresie ochrony środowiska

  • Swobodne i komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim

  • Wysoka kultura osobista oraz kompetencje komunikacyjne

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Znajomość narzędzi MS Office: Excel oraz Power Point

  • Znajomość norm ISO 14001 oraz ISO 45001

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie ochrony środowiska)

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej firmie w branży Automotive,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Kantyna firmowa i dofinasowanie do posiłków,

  • Darmowa kawa i herbata,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • MultiSport,

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Imprezy firmowe i integracje,

  • Firmowa drużyna sportowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

JOYNEXT - WE CONNECT FUTURE

Inteligentne rozwiązania dla połączonych pojazdów - to właśnie JOYNEXT. Pracujemy nad technologiami przyszłości

które stają się coraz ważniejsze dla producentów samochodów i ich klientów. Bo po drodze

autonomiczna jazda, komunikacja danych pojazdu z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony,

z innymi pojazdami (V2V) lub z systemami infrastruktury (V2X). JOYNEXT jest również zaangażowany

jest również zaangażowany w nowy i dalszy rozwój usług opartych na chmurze. W ten sposób JOYNEXT zawsze dąży do

równowaga między innowacyjnością a zrównoważonym rozwojem. Podczas opracowywania naszych produktów, użytkownik końcowy z jego lub jej

z ich potrzebami i zachowaniami użytkowymi.

JOYNEXT zatrudniając ponad 1.200 pracowników na całym świecie wprowadza technologie connected car na nowy poziom.

Jesteśmy obecni w siedmiu miejscach; nasze centra rozwoju i innowacji znajdują się w Dreźnie (Niemcy) i w Ningbo (Chiny).

JOYNEXT jest bezpośrednim dostawcą (Tier1) dla przemysłu samochodowego i był partnerem rozwojowym i dostawcą systemów dla renomowanych producentów samochodów.

partner rozwojowy i dostawca systemów dla renomowanych producentów samochodów. Nasze technologie z zakresu Connected Infotainment i Smart Connectivity Gateways można znaleźć w ponad dziesięciu milionach pojazdów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy