Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

JOYNEXT Sp. z o.o.O firmie

JOYNEXT Sp. z o.o.

Poznańska 4

Siemianice (pow. trzebnicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania w odniesieniu do standardów Zarządzania Środowiskiem oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
  • Ocena realizacji polityki środowiskowej firmy i związanych z nią celów
  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska, (m.in. emisja gazów i pyłów do powietrza, pozwolenia wodno-prawne, gospodarowanie odpadami).
  • Opiniowanie inwestycji firmy w zakresie ochrony środowiska
  • Prowadzenie oceny zgodności z wymaganiami prawnymi i wymaganiami klientów w zakresie ochrony środowiska
  • Identyfikacja aspektów środowiskowych oraz zarządzanie działaniami mającymi na celu minimalizowanie negatywnego wpływu działalności firmy na środowisko
  • Zarządzanie odbiorcami odpadów i usługodawcami w zakresie ochrony środowiska.
  • Prowadzenie działań w celu zwiększenia świadomości ekologicznej oraz w zakresie ochrony środowiska w organizacji
  • Reprezentowanie firmy w zakresie ochrony środowiska przed organami administracyjno-kontrolnymi, klientami i pozostałymi stronami zainteresowanymi

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie tematem ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju
  • Znajomość wymagań prawa w zakresie ochrony środowiska
  • Swobodne i komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim
  • Wysoka kultura osobista oraz kompetencje komunikacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Znajomość narzędzi MS Office: Excel oraz Power Point
  • Znajomość norm ISO 14001 oraz ISO 45001
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie ochrony środowiska)
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej firmie w branży Automotive,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Kantyna firmowa i dofinasowanie do posiłków,
  • Darmowa kawa i herbata,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • MultiSport,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Imprezy firmowe i integracje,
  • Firmowa drużyna sportowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

JOYNEXT - WE CONNECT FUTURE

Inteligentne rozwiązania dla połączonych pojazdów - to właśnie JOYNEXT. Pracujemy nad technologiami przyszłości

które stają się coraz ważniejsze dla producentów samochodów i ich klientów. Bo po drodze

autonomiczna jazda, komunikacja danych pojazdu z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony,

z innymi pojazdami (V2V) lub z systemami infrastruktury (V2X). JOYNEXT jest również zaangażowany

jest również zaangażowany w nowy i dalszy rozwój usług opartych na chmurze. W ten sposób JOYNEXT zawsze dąży do

równowaga między innowacyjnością a zrównoważonym rozwojem. Podczas opracowywania naszych produktów, użytkownik końcowy z jego lub jej

z ich potrzebami i zachowaniami użytkowymi.

JOYNEXT zatrudniając ponad 1.200 pracowników na całym świecie wprowadza technologie connected car na nowy poziom.

Jesteśmy obecni w siedmiu miejscach; nasze centra rozwoju i innowacji znajdują się w Dreźnie (Niemcy) i w Ningbo (Chiny).

JOYNEXT jest bezpośrednim dostawcą (Tier1) dla przemysłu samochodowego i był partnerem rozwojowym i dostawcą systemów dla renomowanych producentów samochodów.

partner rozwojowy i dostawca systemów dla renomowanych producentów samochodów. Nasze technologie z zakresu Connected Infotainment i Smart Connectivity Gateways można znaleźć w ponad dziesięciu milionach pojazdów na całym świecie.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Poznańska 4, Siemianice (pow. trzebnicki)