Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony środowiska

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.

Zwierzyniecka 2

Skierniewice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności działań firmy z polskimi i międzynarodowymi wymogami prawa środowiskowego

  • Sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (raporty wewnętrzne, pomiary emisji, sprawozdania do urzędów)

  • Nadzór nad wypełnianiem wytycznych decyzji środowiskowych, aktualizacja dokumentów systemowych, ocena aspektów środowiskowych

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony środowiska

  • Przeprowadzanie i uczestnictwo w audytach środowiskowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - inżynieria środowiska lub ochrona środowiska

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

  • Wiedza dotycząca przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska (sprawozdania środowiskowe, REACH, CLP, RoHS, gospodarka odpadami) oraz umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce

  • Znajomość normy ISO14001 – sporządzanie stosownej dokumentacji w tym zakresie

  • Wysoka motywacja do działania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pakiet socjalny (karnety na basen, siłownię, do salonów kosmetycznych, dofinansowania wybranych imprez kulturalnych, talony na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy, dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie wyprawki szkolnej)

  • Rozwój zawodowy w dużej organizacji z kapitałem zagranicznym

Producent rdzeni magnetycznych z siedzibą w Skierniewicach.

Przewiń do profilu firmy