Oferta pracy

Specjalista ds. ochrony środowiska

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SOCHACZEW sp. z o.o.O firmie

  • aleja 600-lecia 90
    Sochaczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SOCHACZEW sp. z o.o.

aleja 600-lecia 90

Sochaczew

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstwa związanej z ochroną środowiska;
  • prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska;
  • nadzór nad gospodarką, głównie, odpadami i emisjami do powietrza;
  • przygotowywanie danych i sporządzanie sprawozdań, raportów, opłat środowiskowych, KOBIZE;
  • obsługa systemu ewidencji odpadów BDO;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie gospodarki odpadami;
  • monitorowanie stanu i kontrolowanie procesu przestrzegania przepisów ochrony środowiska;
  • współpraca z organami zewnętrznymi oraz z innymi działami przedsiębiorstwa w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska.

Wymagania:

  • znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska;
  • dobra znajomość środowiska MS Office;
  • umiejętność organizacji pracy;
  • umiejętność obsługi KOBIZE i BDO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy