Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Cersanit SAO firmie

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu analiz środowiskowych.

  • Nadzór nad przestrzeganiem oraz wykonaniem zaleceń wynikających z decyzji administracyjnych.

  • Nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych.

  • Współpraca z jednostkami kontroli oraz organami administracji

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Utrzymanie i rozwój systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z przepisami prawa i wymaganiami normy ISO 14001 i 9001

  • Współpraca z odbiorcami i dostawcami odpadów

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki związane z ochroną środowiska),

  • Znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami,

  • Znajomość Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem

  • Pakiet medyczny, pakiet sportowy i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świąt i wypoczynku

  • Bezpłatny dostęp do platformy e-lerningowej do nauki języka obcego dla Pracownika i Członka Rodziny

  • Jasny i oparty o cele system premiowy

  • Możliwość uzyskania dodatkowych nagród za udział w programach pracowniczych

  • Możliwość projektowania i wdrażania własnych rozwiązań

Cersanit SA

Grupa Kapitałowa Cersanit to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem i jedno z największych polskich prywatnych przedsiębiorstw.

Przedmiotem działalności Grupy Cersanit jest produkcja i sprzedaż płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych, wanien, armatury oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy