Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

PreZero WarszawaO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PreZero Warszawa

Księżnej Anny 11

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań szkoleniowych oraz doradztwo dla pracowników Spółki w zakresie ochrony środowiska.
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji wewnętrznych w zakresie Ochrony Środowiska oraz opiniowanie dokumentów w obszarach związanych z ochroną środowiska.
  • Udział w analizach ryzyk i poziomów zabezpieczeń w obszarach ochrony środowiska oraz w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju Instalacji.
  • Bieżący monitoring aspektów środowiskowych oraz podejmowanie działań mających na celu zapewnienie ochrony środowiska i minimalizowanie wpływu Instalacji na środowisko.
  • Nadzór nad prowadzeniem badań i analiz jakości środowiska oraz emisji na terenie Instalacji oraz zapewnienie ich zgodności z obowiązującymi pozwoleniami.
  • Sporządzanie planów kontroli wewnętrznych, prowadzenie kontroli oraz formułowanie zaleceń i rekomendacji.
  • Współpraca z właściwymi w sprawach ochrony środowiska organami państwowymi, laboratoriami i innymi jednostkami zajmującymi się pomiarami stanu środowiska naturalnego.
  • Prowadzenie dokumentacji dla Instalacji z podległego obszaru oraz przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu Spółki oraz Grupy PreZero w Polsce.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższego (preferowany kierunek: ochrona środowiska lub kierunki techniczne);
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dokładność, sumienność, nastawienie na realizację celów;
  • Samodzielność, zdolność do organizacji własnej pracy;
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole;
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomości MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Księżnej Anny 11, Szczecin