Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

  • Tarnów Opolski (pow. opolski)

    Tarnów Opolski (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie danych i sporządzanie raportów dotyczących emisji do powietrza,

  • zużycia wody, gospodarki ściekowej, gospodarki odpadami i opakowań

  • Regularne i obligatoryjne wsparcie w przygotowywaniu, nadzorowaniu, ocenie i

  • raportowaniu wyników w zakresie zanieczyszczeń pyłowych i gazowych, jakości

  • wody i ścieków, poziomu hałasu i innych pomiarów środowiskowych

  • Sporządzanie dokumentów w zakresie opłat za korzystanie ze środowiska

  • Realizacja obowiązków w zakresie Bazy Danych o Odpadach

  • Inspekcja urządzeń pod kątem ochrony środowiska lub wpływających na środowisko i zdrowie ludzi

  • (jakość wody pitnej, jakość ścieków, stan instalacji służących ochronie środowiska, sposób postepowania

  • z odpadami, poziom czystości zakładu, itp.)

  • Realizacja zadań wynikających z systemu środowiskowego

  • Osobisty udział w audytach

  • Sporządzanie dokumentów związanych z działalnością Działu Ochrony Środowiska

  • Komunikacja i współpraca z organami ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do podróży służbowych do innych zakładów

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość obsługi Pakietu OFFICE: Excel, PowerPoint

To oferujemy

  • Pełne wyzwań środowisko pracy

  • Możliwość poszerzania wiedzy oraz udziału w szkoleniach

  • Pracę oraz zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów: m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczki, ubezpieczenie grupowe NW, pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Przewiń do profilu firmy