Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ochrony Środowiska w Dziale BHP

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employers 2017.

    W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:

    Specjalista ds. Ochrony Środowiska
    w Dziale BHP

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

    W zakres obowiązków osoby zatrudnionej wchodzić będzie:

    • zarządzanie  wszelkimi aspektami środowiskowymi oraz sprawozdawczością
    • praca przy wdrażaniu systemów i projektów optymalizujących procesy związane z bezpieczeństwem i ochroną środowiska
    • nadzór i wdrażanie projektów środowiskowych
    • prowadzenie ewidencji jakościowej i ilościowej odpadów
    • kontakt z przedstawicielami firm zewnętrznych w dziedzinie gospodarki odpadami
    • monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska
    • uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych ochrony środowiska
    • realizacja innych zadań związanych z działalnością BHP
    • wdrażanie usprawnień z zakresu BHP na wybranych obszarach

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum rok doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem ochroną środowiska
    • wykształcenie wyższe (z zakresu ochrony środowiska jako znaczący atut)
    • ukończone studia podyplomowe  zakresu BHP / szkolenie dla  służb BHP jako dodatkowy atut
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację werbalną i pisemną
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel i Power Point)
    • doskonała umiejętność organizacji pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • operatywność, terminowość

    Oferujemy:

    • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
    • uczestnictwo we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań w międzynarodowych grupach projektowych
    • atrakcyjny pakiet benefitów
    • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakresie wdrażania World Class Manufacturing
    bottom
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj