Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony środowiska w Dziale Projektów

Ekolog sp. z o.o.O firmie

  • Świętowidzka 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ekolog sp. z o.o.

Świętowidzka 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z gospodarką odpadami,

  • Raporty OOŚ,

  • Karty informacyjne przedsięwzięcia,

  • Pozwolenia wodnoprawne,

  • Pozwolenia na emisję,

  • Pozwolenia zintegrowane,

  • Dokumenty strategiczne na rzecz jednostek administracji publicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, chemii, geografii lub pokrewne,

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze ochrony środowiska, w szczególności związane z udziałem w postępowaniach o wydanie decyzji środowiskowych,

  • Znajomość Ustawy o odpadach, Prawo ochrony środowiska, Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska, Ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz Ustawy o ocenach oddziaływania na środowisko wraz z przepisami wykonawczymi do ww. aktów prawnych,

  • Umiejętność obsługi komputera, szczególnie pakietu MS Office,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie ochrony środowiska, prawa i administracji,

  • Dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego Medicover,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

    O nas

    Ekolog sp. z o.o. jest firmą doradczą w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska, wykonującą projekty na rzecz jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców. Zespół Ekolog tworzą specjaliści z każdej dziedziny: gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, ochrony powietrza, emisji hałasu oraz ochrony przyrody.