Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Naftoserwis Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestrów niezbędnych do naliczania opłat za korzystanie ze środowiska,
  • prowadzenie ewidencji odpadów,
  • kontrola bieżącej działalności firmy pod kątem spełniania przepisów OŚ, monitorowanie zmian
  • w prawie (ustawa o odpadach, prawo ochrony środowiska, rozporządzenia wykonawcze i inne),
  • sprawozdawczość: gospodarcze korzystanie ze środowiska, KOBIZE, wytwarzanie i gospodarowanie odpadami, ZSEiE, baterie i akumulatory, opakowania, F-gazy, SZWO, gospodarka wodna (jeśli dotyczy).
  • weryfikacja umów w zakresie prawa OŚ, w tym gospodarki odpadami,
  • weryfikacja formalna kontrahentów odbierających odpady z miejsc prowadzenia działalności przez firmę (uprawnienia do prowadzenia działalności w tym zakresie), ewentualnie wyszukiwanie firm odpadowych wg. potrzeb,
  • analiza miejsc prowadzenia działalności przez firmę pod kątem koniecznych uregulowań formalno-prawnych (zezwolenia, pozwolenia),
  • reprezentacja firmy w trakcie postępowań kontrolnych z zakresu OŚ i gospodarki odpadami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się systemem BDO (moduły ewidencji i sprawozdawczości),
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami (m. in. Ustawa Prawo Ochrony Środowiska, Ustawa o odpadach),
  • dobrze widziana umiejętność pracy w środowisku branży paliwowej, baz paliw, infrastruktury magazynowej na bazach paliw,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • obowiązkowość, komunikatywność, dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania w terminie do 13.07.2022 roku

Naftoserwis Sp. z o.o.

Naftoserwis Sp. z o.o. jest stawiającą na rozwój, największą firmą w Polsce świadczącą specjalistyczne usługi technicznego utrzymania baz paliwowych.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref. 17/06/2022

Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Warszawa