Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

HPC POLGEOL Spółka akcyjna

Berezyńska 39

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji do uzyskania pozwoleń sektorowych oraz IPPC,

  • Przeprowadzanie audytów z zakresu OŚ pod kątem zgodności z przepisami krajowymi,

  • Tworzenie i aktualizacja rejestrów środowiskowych wymagań prawnych,

  • Opracowywanie KIP, ROŚ, uzyskiwanie DUŚ

  • Wdrażanie na zlecenie firm zagranicznych Globalnych Procedur Zarządzania OŚ w oddziałach w Polsce,

  • Doradztwo w sporządzaniu i prowadzeniu wymaganej dokumentacji OŚ,

  • Opracowywanie procedur, regulaminów, zarządzeń i instrukcji OŚ.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość polskich przepisów OŚ, w szczególności Prawa ochrony środowiska, oraz aktów powiązanych (warunek konieczny),

  • wiedza praktyczna z zakresu pozwoleń środowiskowych, w tym pozwoleń zintegrowanych, operatów powietrznych, pozwoleń do wytwarzania odpadów, pozwoleń wodnoprawnych na odprowadzenie ścieków przemysłowych (warunek konieczny),

  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub/i studia podyplomowe z zakresu Ochrony Środowiska, lub pokrewne (warunek konieczny),

  • znajomość systemu ISO 14001 będzie dodatkowym atutem,

  • wysoki poziom samodzielności we wdrażaniu programów, zasad i procedur OŚ,

  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej,

  • gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, premie,

  • benefity (karta MultiSport, Medicover, dofinansowanie do wczasów),

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,

  • realizację projektów dla uznanych firm zagranicznych z branży przemysłowej, handlowej i technologicznej,

  • dobrany zespół pracowników, spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.