Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony środowiska

PALECZNY Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

ZAKRES CZYNNOŚCI:

prowadzenie ewidencji odpadów,

sprawozdawczość związana z ochroną środowiska,

uzyskiwanie decyzji i pozwoleń,

monitorowanie i nadzór zmian w regulacjach prawnych związanych z ochrona środowiska.

Nasze wymagania

WYMAGANIA:

wykształcenie kierunkowe (ochrona środowiska),

znajomość przepisów ochrony środowiska,

komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, sumienność,

czynne prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

OFERUJEMY:

pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

możliwość rozwoju,

miłą atmosferę.

O nas

Jesteśmy firmą działającą w branży ochrony środowiska od 1999 roku. Oferujemy kompleksowe doradztwo i konsulting w zakresie ekologii i ochrony środowiska od etapu uzyskania wzizt (warunków zabudowy i zagospodarowania terenu) poprzez otrzymanie pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie po bieżącą działalność firmy. Działamy na terenie całej Polski.

Szczegóły www.paleczny.pl